Каталог Корзина Поиск Контакты
Отзывы о товарах
Благодарю сотрудников компании Менерс за помощь в .. ...»
Плоский, компактный бойлер с сухим тэном. Хорошее .. ...»
Заказал ля железной дороги на фирму 5ть таких гене.. ...»
Приобрела здесь 2 генератора. Доставили новой почт.. ...»

в корзину

Корзина покупок
Перейти в корзину  Продолжить покупки

Бензогенератори NIK

Бензогенератори NIK

бензинові генератори никNIK - є однією з провідних компанією в напрямку з виробництва різноманітних енергетичних пристроїв, куди входять і портативні бензинові генератори.

Купити бензиновий генератор НІК - краща ціна в Україні

  • Бензогенератор NIK відрізняється своєю безпекою, надійністю і якістю, так як збираються за німецькими технологіями. В генераторах даної марки використовується одноциліндровий чотиритактний двигун внутрішнього згоряння. Генератори НІК мають повітряне охолодження двигуна. Альтернатор цієї марки розрахований на однофазну напругу 220 (230) В.
  • Перевагою бензинових генераторів NIK є, що вони має серію інверторного типу. Даний тип генераторів дозволяє на виході видавати фактично ідеальну синусоїду, що особливо важливо для таких споживачів, як комп'ютери та серверні стійки.
  • Електрогенератори НІК мають таку опцію, як електричний старт, що дозволяє значно спростити запуск генератора в порівнянні з ручним стартером.

Бензогенератори NIK в інтернет-магазині «Менерс»

НІК будуть виконувати свої функції протягом тривалого часу, а так само вони мають гарантію від Заводу виробника. Для того, щоб правильно підключити і встановити бензогенератор, ми пропонуємо допомогу наших спеціально навчених інженерів, які так само зможуть вчасно, швидко та якісно провести технічне обслуговування станції НІК.

Також ми пропонуємо бензинові генератори європауер недорого.

Розкрити
У цій категорії немає товарів.